Kserokopiarka Canon IRA 1238i
Wystaw opinię o produkcie
Najważniejsze cechy:
- Szybkość druku: 38 str./min w formacie A4
- Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cali
- Oparte na chmurze oprogramowanie Dropbox, GoogleDrive, OneDrive
- Rozdzielczość drukowania: 1200dpi
- Maksymalna liczba arkuszy: 950 arkuszy
Dane techniczne
| Typ urządzenia | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzaj wydruku urządzenia | Wydruk monochromatyczny |
| Główne funkcje | Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie |
| Technologia wydruku | Laserowa |
| Format papieru (podstawowy) | Format A4 |
| Format papieru (obsługiwane) | A5-A4 |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Prędkość drukowania w czerni | do 38 str./min |
| Wydajność tonera/tuszu czarnego | do 11 000 stron |
| Obsługiwane gramatury papieru | od 60 do 120 g/m² |
| Wifi | Tak |
| Złącze LAN (Ethernet) | Nie |
| Dupleks | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows® 10 / Windows® 8.1 / Windows® 7 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Server® 2008R2 / Server® 2008 Mac OS X 10.9.5 i nowsze / Mac OS 10.15 i nowsze Linux6 |
| Wymiary | 682 × 1083 × 895 mm |
| Waga urządzenia | 17 kg |
Kod produktu: 7A7A-98288_20230216140509
Cechy produktu
Kserokopiarki
- Producent Canon
- Szybkość drukowania A4 38
- Szybkość kopiowania A4 38
- Urządzenie sieciowe Tak
- Metoda drukowania Laserowa Mono
- Skanowanie na maila Tak
- Skanowanie do pliku Tak
- Drukowanie z USB Tak
- Kolorowy wyświetlacz Tak
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.