Kserokopiarka Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5860i
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 246D-855F3_20230216145601
Cechy produktu
Kserokopiarki
- Producent Canon
- Szybkość drukowania A4 60
- Szybkość drukowania A3 32
- Szybkość kopiowania A4 60
- Szybkość kopiowania A3 32
- Urządzenie sieciowe Tak
- Metoda drukowania Laserowa Kolor
- Skanowanie na maila Tak
- Skanowanie do pliku Tak
- Drukowanie z USB Tak
- Kolorowy wyświetlacz Tak
Opis
Dane techniczne
| Typ urządzenia | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzaj wydruku urządzenia | Wydruk kolorowy |
| Główne funkcje | Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie |
| Technologia wydruku | Laserowa |
| Format papieru (podstawowy) | Format A3 |
| Format papieru (obsługiwane) | A6 - A3 |
| Pamięć RAM | 5 GB |
| Prędkość drukowania w czerni | 60 str./min |
| Prędkość drukowania w kolorze | 60 str./min |
| Wydajność tonera/tuszu czarnego | 71000 |
| Wydajność tonera/tuszu kolorowego | 60000 |
| Obsługiwane gramatury papieru | 38–220 g/m² |
| Wifi | Tak |
| Złącze LAN (Ethernet) | Tak |
| Dupleks | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | AirPrint (iOS), Mopria (Android), Konica Minolta Mobile Print (iOS/Android/Windows 10 Mobile), Mobile Authentication and Pairing (iOS/Android), Optional: Google Cloud Print; WiFi Direct |
| Wymiary | 620 × 722 × 937 mm |
| Waga urządzenia | 99.0 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.