Kserokopiarka Canon imageRUNNER 2745i
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 246D-855F3_20230216152523
Cechy produktu
Kserokopiarki
- Producent Canon
- Szybkość drukowania A4 45
- Szybkość drukowania A3 22
- Szybkość kopiowania A4 45
- Szybkość kopiowania A3 22
- Urządzenie sieciowe Tak
- Metoda drukowania Laserowa Mono
- Skanowanie na maila Tak
- Skanowanie do pliku Tak
- Drukowanie z USB Tak
- Kolorowy wyświetlacz Tak
Opis
- Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, wysyłanie i opcjonalny faks
- Kolorowy panel dotykowy LCD TFT WSVGA o przekątnej 17,8 cm / 7 cali cm
- Szybkość skanowania: do 75 obrazów/min
- Rozdzielczość drukowania: 1200dpi
- Automatyczne drukowanie dwustronne i standardowy podajnik DADF (pojemność 50 arkuszy)
- Maksymalna liczba arkuszy: 2300
- Standardowo zainstalowana funkcja SEND pozwala skanować i wysyłać dokumenty pod ustalone adresy e-mail lub zapisywać je w folderach na komputerze
Dane techniczne
| Typ urządzenia | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzaj wydruku urządzenia | Wydruk monochromatyczny |
| Główne funkcje | Drukowanie, skanowanie, kopiowanie |
| Technologia wydruku | Laserowa |
| Format papieru (podstawowy) | Format A3 |
| Format papieru (obsługiwane) | A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Prędkość drukowania w czerni | 45 str/min |
| Wydajność tonera/tuszu czarnego | 30000 |
| Obsługiwane gramatury papieru | 52–256 g/m² |
| Wifi | Tak |
| Złącze LAN (Ethernet) | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | UFRII: Windows® 8.1 / 10 / 11 / Server2012 / Server2012 R2 / Server2016 / Server2019 / Server2022 Mac OS X (10.11 lub nowszy) PCL: Windows® 8.1 / 10 / 11 / Server2012 / Server2012 R2 / Server2016 / Server2019 / Server2022 PS: Windows® 8.1 / 10 / 11 / Serv |
| Wymiary | 565 × 693 × 877 mm |
| Waga urządzenia | 64,0 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.