Kserokopiarka Canon IRA C1538i
Wystaw opinię o produkcie
Najważniejsze cechy:
- Funkcje urządzenia: Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
- Prędkość w stronach na minutę: 38
- Gramatura nośników: 60–216 g/m2
- Metoda drukowania: Kolorowe drukowanie laserowe
- Rozdzielczość drukowania: 1200dpi
Dane techniczne
| Typ urządzenia | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzaj wydruku urządzenia | Wydruk kolorowy |
| Główne funkcje | Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie |
| Technologia wydruku | Laserowa |
| Format papieru (podstawowy) | Format A4 |
| Format papieru (obsługiwane) | A4R, A5, A5R, A6R, B5R |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Prędkość drukowania w czerni | 38 str/min |
| Prędkość drukowania w kolorze | 38 str/min |
| Wydajność tonera/tuszu czarnego | 13000 |
| Wydajność tonera/tuszu kolorowego | 10000 |
| Obsługiwane gramatury papieru | 60 - 216 g/m² |
| Wifi | Tak |
| Złącze LAN (Ethernet) | Tak |
| Dupleks | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | UFR II: Windows® 8.1 / 10 / Server 2012 / Server 2012 R2 / Server 2016 / Server 2019, MAC OS X (10.11 lub nowszy) PCL: Windows® 8.1 / 10 / Server 2012 / Server 2012 R2 / Server 2016 / Server 2019 PS: Windows® 8.1 / 10 / Server 2012 / Server 2012 R2 / Se |
| Wymiary | 500 × 556 × 640 mm |
| Waga urządzenia | 41,0 kg |
Kod produktu: 7A7A-98288_20230216104902
Cechy produktu
Kserokopiarki
- Producent Canon
- Szybkość drukowania A4 38
- Szybkość kopiowania A4 38
- Urządzenie sieciowe Tak
- Metoda drukowania Laserowa Kolor
- Skanowanie na maila Tak
- Skanowanie do pliku Tak
- Drukowanie z USB Tak
- Kolorowy wyświetlacz Tak
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.