Kserokopiarka Canon IRA C1533i
Wystaw opinię o produkcie
Najważniejsze cechy:
- Funkcje urządzenia: Drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Prędkość w stronach na minutę: 33 w trybie mono, 33 w trybie kolor
- Pojemność papieru: 650 arkuszy standardowo, 2300 arkuszy maksymalnie
- 7 calowy kolorowy dotykowy panel LCD z łatwym trybem interfejsu użytkownika i intuicyjną obsługą
- Zdalna konfiguracja urządzenia i kontrola za pomocą aplikacji Canon Print Business
- Bezpośrednia łączność z chmurą z poziomu urządzenia zapewnia dostęp do prostego elektronicznego archiwum dokumentów
- Funkcje zarządzania energią, które obniżają zużycie energii
Dane techniczne
| Typ urządzenia | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzaj wydruku urządzenia | Wydruk kolorowy |
| Główne funkcje | Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie |
| Technologia wydruku | Laserowa |
| Format papieru (podstawowy) | Format A4 |
| Format papieru (obsługiwane) | A5-A4 |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Prędkość drukowania w czerni | do 33str./min |
| Prędkość drukowania w kolorze | do 33 str./min |
| Wydajność tonera/tuszu czarnego | 13000 |
| Wydajność tonera/tuszu kolorowego | 10000 |
| Obsługiwane gramatury papieru | od 60 do 163 g/m² |
| Wifi | Tak |
| Złącze LAN (Ethernet) | Tak |
| Dupleks | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows® 10 / Windows® 8.1 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Mac OS X wer. 10.11 i nowsze Linux5/Citrix |
| Wymiary | 458 × 464 × 388 |
| Waga urządzenia | 25 kg |
| Gwarancja | do 36 miesięcy - ustalane przy zakupie |
Kod produktu: 7A7A-98288_20230216095507
Cechy produktu
Kserokopiarki
- Producent Canon
- Szybkość drukowania A4 33
- Szybkość kopiowania A4 33
- Urządzenie sieciowe Tak
- Metoda drukowania Laserowa Kolor
- Skanowanie na maila Tak
- Skanowanie do pliku Tak
- Drukowanie z USB Tak
- Kolorowy wyświetlacz Tak
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.