Kserokopiarka Canon IRA C1333i
Wystaw opinię o produkcie
Najważniejsze cechy:
- Funkcje urządzenia: Drukowanie, skanowanie, kopiowanie
- Prędkość w stronach na minutę: 33
- Pojemność papieru: 250 arkuszy standardowo, 550 arkuszy maksymalnie/span>
- 12cm kolorowy dotykowy panel LCD z łatwym trybem interfejsu użytkownika i intuicyjną obsługą
- Zdalna konfiguracja urządzenia i kontrola za pomocą aplikacji Canon Print Business
- Bezpośrednia łączność z chmurą z poziomu urządzenia zapewnia dostęp do prostego elektronicznego archiwum dokumentów
- Funkcje zarządzania energią, które obniżają zużycie energii
Dane techniczne
Dane techniczne
| Typ urządzenia | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzaj wydruku urządzenia | Wydruk kolorowy |
| Główne funkcje | Drukowanie, skanowanie, kopiowanie |
| Technologia wydruku | Laserowa |
| Format papieru (podstawowy) | Format A4 |
| Format papieru (obsługiwane) | B5-A4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość drukowania w czerni | do 33 str./min |
| Prędkość drukowania w kolorze | do 33 str./min |
| Wydajność tonera/tuszu czarnego | 7400 stron |
| Wydajność tonera/tuszu kolorowego | 5300 |
| Obsługiwane gramatury papieru | Od 60 do 200 g/m² |
| Wifi | Tak |
| Złącze LAN (Ethernet) | Tak |
| Dupleks | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows® 11 / 10 / Windows® 8.1 / Server 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 Mac OS X w wersji 10.12 lub nowszej Linux6 |
| Wymiary | 425 × 427 × 380 mm |
| Waga urządzenia | 16.1 kg |
Kod produktu: 7A7A-98288_20230216105108
Cechy produktu
Kserokopiarki
- Producent Canon
- Szybkość drukowania A4 33
- Szybkość kopiowania A4 33
- Urządzenie sieciowe Tak
- Metoda drukowania Laserowa Kolor
- Skanowanie na maila Tak
- Skanowanie do pliku Tak
- Drukowanie z USB Tak
- Kolorowy wyświetlacz Tak
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.