Kserokopiarka Canon IRA 527i
Wystaw opinię o produkcie
Najważniejsze cechy:
- Szybkość druku: 52 str./min w formacie A4
- Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cali
- Oparte na chmurze oprogramowanie Dropbox, GoogleDrive, OneDrive
- Rozdzielczość drukowania: 1200dpi
- Maksymalna liczba arkuszy: 650 arkuszy
Dane techniczne
| Typ urządzenia | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzaj wydruku urządzenia | Wydruk monochromatyczny |
| Główne funkcje | Drukowanie, skanowanie, kopiowanie |
| Technologia wydruku | Laserowa |
| Format papieru (podstawowy) | Format A4 |
| Format papieru (obsługiwane) | A5-A4 |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Prędkość drukowania w czerni | do 71 str./min |
| Wydajność tonera/tuszu czarnego | 51 500 stron |
| Obsługiwane gramatury papieru | od 60 do 163 g/m² |
| Wifi | Nie |
| Złącze LAN (Ethernet) | Tak |
| Dupleks | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows® 11 / 10 / Windows® 8.1 / Server 2022 / Server® 2019 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 Mac OS X w wersji 10.12 lub nowszej Linux6 |
| Wymiary | 500 × 598 × 617 mm |
| Waga urządzenia | 37 kg |
Kod produktu: 7A7A-98288_20230216120713
Cechy produktu
Kserokopiarki
- Producent Canon
- Szybkość drukowania A4 52
- Szybkość kopiowania A4 52
- Urządzenie sieciowe Tak
- Metoda drukowania Laserowa Mono
- Skanowanie na maila Tak
- Skanowanie do pliku Tak
- Drukowanie z USB Tak
- Kolorowy wyświetlacz Tak
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.